Rezervace skupinových prohlídek Ekocentra

Organizované skupiny nad 10 osob, školní výlety a zájezdy je z kapacitních důvodů areálu nutné předem objednat telefonicky na 731 738 225 nebo e-mailem: ekocentrum@capihnizdo.cz.

Labyrint a Naučná stezka

Příroda pro nás hodně znamená. Její rozmanité bohatství je třeba chránit. Součástí areálu farmy Čapí hnízdo je Ekocentrum, jehož lektoři zajišťují průvodcovství a ekologickou výchovu jak pro školy a veřejnost, tak pro hotelové hosty.

V otevírací době pro veřejnost zajišťujeme v každou celou hodinu prohlídky s odborným výkladem. Součástí prohlídky areálu je Naučná stezka procházející různými biotopy a expozicemi hospodářských zvířat i volně žijících živočichů a také malá zoo Labyrint, kde našli útočiště nejen poranění ptáci ze širokého okolí, ale třeba i vydra, liška či divočák. Expozice je rozšířena o pavilony s exotickými zvířaty.


Otevírací doba

Veřejnost:

duben–červen so–ne 10–17 hod.
včetně státních svátků
červenec–srpen út–ne 10–17 hod. 
včetně státních svátků
září–říjen so–ne 10–17 hod. 
včetně státních svátků
listopad–březen zavřeno
   

Školy a zájezdy:

duben–říjen po–pá 8–15 hod.

Vstupné

děti od 3 do 18 let 80 Kč, dospělí 120 Kč, senioři a ZTP/TP 90 Kč, rodinné 350 Kč

Kontakt: ekocentrum@capihnizdo.cz, +420 731 738 225

Bistro U Čápa

Zpříjemněte si prohlídku našeho Ekocentra návštěvou bistra a dopřejte si občerstvení v blízkosti našich zvířátek. Rádi vás obsloužíme u baru!

Menu bistro U Čápa

Informace

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Informace o zpracování osobních údajů (pdf)

Fotogalerie