Otevírací doba restaurace Lihovar - do odvolání zavřeno

  • Po-Čt:  7:00-10:00 / 11:30-20:00
  • Pá:       7:00-10:00 / 11:30-20:00
  • So:       7:30-10:00 / 11:30-20:00
  • Ne:       7:30-10:00 / 11:30-20:00      

7:00/7:30-10:00 - snídaně pro hotelové hosty
10:00-11:30 - pouze kavárna / příprava na obědy
11:30-20:00 - obědy a večeře 

Skutečný gurmánský zážitek

Naše restaurace zaměřená na speciality světové kuchyně je bezpochyby jednou z nejlepších v kraji. Objevte špičkovou gastronomii, která staví na kvalitě pečlivě vybraných čerstvých surovin, do jejichž přípravy vkládá svůj mistrovský cit šéfkuchař Ladislav Douša. K dobrému jídlu patří dobré víno. Náš personál Vám zkušeně poradí s výběrem toho pravého. A na závěr se pak můžete přesunout ke krbu a vychutnat si hřejivou sklenku lahodného koňaku.

Restaurace je nekuřácká. Pro rezervaci prosím využijte náš rezervační formulář.

Fotografie jídel jsou ilustrační z předchozího nebou současného menu.

Executive Chef Ladislav Douša

Pozici šéfkuchaře u nás zastává pan Ladislav Douša, který do kuchyně vnesl nový dech a svůj ojedinělý rukopis. Po vyučení sbíral první zkušenosti v hotelu International v Dejvicích. „Kolektivní práce, velké kotle, smysl pro odpovědnost a věhlasní šéfové odstupující generace – to byly mé první poznatky a velká škola v oboru,“ vzpomíná Ladislav, jehož další kroky vedly do restaurace Flambé, kde se setkal s vyhlášeným kuchařem Janem Pýchou, od kterého se mnoho naučil.

Pracoval v restauracích ve Švýcarsku a Německu. Dlouhá léta působil také v Národním týmu kuchařů České republiky, kde nasbíral ocenění na mnoha kuchařských soutěžích. Mezi největší úspěchy patří medaile ze tří kuchařských Olympiád a z mistrovství světa v Lucembursku.

Jeho oblíbeným pokrmem jsou ryby, ale nepohrdne i kvalitním hovězím, ze kterého dokáže připravit opravdové kulinářské zázraky. „Velký důraz kladu na techniku přípravy a rafinovanost pokrmu. Taková loupaná plec, vysoký roštěnec s vnitřním tukem nebo pečený pupek jsou lahůdky dnešní doby,“ nechává nás nahlédnout do své kuchyně mistr svého oboru.

Přijďte si i Vy pochutnat na prvotřídních pokrmech.

Pro hotelové hosty a soukromé akce

Ať už se u nás ubytujete, či náš resort využijete pro firemní/společenské akce, k dispozici Vám bude mnoho možností kvalitního občerstvení.

V budově bývalého lihovaru můžete vedle gurmánské restaurace Lihovar navštívit také vinárnu a za pěkného počasí posedět u kávy na zahrádce sousedící s recepcí.

Kávu a menší občerstvení podáváme během konání akcí též v restauracích Vyhlídka u golfového odpaliště a Letní terasa přímo vedle hlavní arény Čapí hnízdo. Hráčům tenisu či bowlingu je k dispozici občerstvení ve Sportbaru.

Jakkoli a kdekoli se rozhodnete prožít svůj den na Čapím hnízdě, vždy oceníte vlídnou rodinnou atmosféru a ochotný personál, který se postará o Vaši spokojenost.

Informace

Informace na základě novely zákona č. 634/1992 Sb. o ochraně spotřebitele najdete zde (pdf).

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.

Fotogalerie