Golfové hřiště

Golf na Čapím hnízdě

Vítejte na našem 9jamkovém hřišti, které je součástí rezortu Čapí hnízdo. Golfové hřiště o rozloze 13,5 hektaru bylo vybudováno podle projektu známého slovenského golfového architekta Martina Munky.

informace

Samotné 9jamkové veřejné hřiště PAR 28 s umně osazenými jamkami je jako stvořené pro trénování krátké hry. Vybízí k tomu jeho velkorysé tréninkové plochy, které jsou tvořené částečně zastřešeným drivingem a nadprůměrně velkým cvičným putting a chipping greenem.

Na hřišti se setkáte s modelovanými greeny, několika vodními překážkami a suchými koryty. To vše je ohraničeno loukou a biotopem. Ať už zahrajete jakýkoliv výsledek, příjemné prostředí vám vždy zajistí dobrý pocit ze zahrané rány.

Golfový teambuilding

Je mnoho míst pro firmy, kde uspořádat teambuilding pro své kolegy a jejich klienty; je mnoho míst, kde se setkat s přáteli.

Ale nic se navyrovná golfovému prostředí. Vrhněte se do přírody a lehký pohyb a skvělá nálada se postarají o báječný pocit vašich kolegů a přátel. Proto jsme pro vás připravili nabídku golfových her. Tak neváhejte a vybírejte!

Websites use cookies to provide services, customize ads, and analyze traffic. Use the following option to enable all cookies or just use the ones you need to use the site.

more information & settings